Google Home

Google Home umožňuje snadné propojení se zařízeními Yeelight a jejich ovládání hlasem.

Co je Google Home?

Google Home je značka chytrých reproduktorů vyvinutých společností Google. První zařízení z této řady bylo představeno veřejnosti v květnu roku 2016, zatímco své tržní premiéry v USA se dočkalo o šest měsíců později v listopadu téhož roku.

Co je Google Assistant?

Google Assistant je virtuální osobní asistent vyvinutý společností Google. Firma jej poprvé představila veřejnosti v květnu roku 2016. Google Assistant je schopen oboustranné komunikace s uživateli a je hlavním a v současnosti také jediným asistentem používaným v rámci Google Home.

Co Google Home umí?

Reproduktory Google Home umožňují dávat hlasové příkazy a komunikovat se službami prostřednictvím platformy Google Assistant. Google Home nabízí velký počet plně integrovaných služeb, a to jak vlastních, tak třetích stran. Uživatelé díky tomu mohou poslouchat hudbu, ovládat přehrávání videa, prohlížet fotografie nebo odebírat novinky zcela prostřednictvím hlasu. Zařízení Google Home také disponují integrovanou podporou pro domácí automatizaci, což uživatelům umožňuje snadno ovládat jejich chytrá domácí zařízení prostřednictvím jednoduchých hlasových příkazů.

Co je Google Home Local Execution?

V první den konference Google I/O 2019 přišla společnost Google s oznámením, že zpřístupní vývojářům Local Home SDK, což povede ke zlepšení uživatelského zážitku s Google Home. Google Home Local Execution umožňuje ovládat vaše domácí chytrá zařízení rychleji a spolehlivěji. Jako jeden z prvních subjektů podporujících Google Home Local Execution je společnost Yeelight nyní připravena k tomu, aby vám nabídla opravdu vynikající služby. Ještě než začnete využívat Local Execution, musíte nejdříve zapnout ovládání LAN zařízení.

Další informace o Google Local Home SDK najdete zde.>

Jak Yeelight pracuje s Google Assistant?

Jako oficiální partner Google Home nabízí Yeelight plnou podporu služby Google Assistant, což je zárukou bezchybných zážitků s inteligentním osvětlením.

Jak na nastavení Google Home?

Jak na nastavení? Způsob, jak propojit vaše zařízení Yeelight s platformou Google Home, najdete v následujících podrobných instrukcích.