Razer Chroma
RGB integrace

Posuňte své herní zážitky na zcela novou úroveň díky plné integraci mezi Yeelight a Chroma™

RGB integrace umožňuje snadné propojení chytrých světel Yeelight se zařízeními podporujícími službu Razer Chroma. Nechte se ohromit působivými světelnými efekty vyvolanými aktivitami postavy z vašeho oblíbeného herního světa.

Užijte si bezprecedentní zážitky z hraní!

Vytvořte si skutečně pohlcující herní prostředíBarevná světla Yeelight jsou součástí ekosystému Chroma. Propojte vaše zařízení Yeelight s výrobky značky Razer a nechte se ohromit světelnou show, která vás bude doprovázet při paření vašich oblíbených herních titulů.

Nastavte náladu prostřednictvím Chroma Visualizer

Po zapnutí služby Chroma Visualizer můžete snadno synchronizovat vaše zařízení Yeelight a Razer Chroma s přehrávanými médii (hudbou nebo hrami), což vám zaručí spoustu zábavných a pohlcujících zážitků.

Nastavte si celý systém podle svého prostřednictvím Chroma Studio

Chcete si vytvořit efekt šitý na míru vašim vlastním požadavkům? Vytvořte si vlastní, plně personalizované světelné efekty a využijte naplno 16,8 milionu barev a unikátních světelných efektů dostupných v Chroma Studio.

Snadné připojení

Užívejte si nekonečné možnosti systému Chroma po propojení vašich nejnovějších barevných světel Yeelight* s hrami podporujícími službu Razer Chroma. Budete k tomu potřebovat aplikace Yeelight Chroma Connecter a Razer Synapse 3 – obě jsou volně dostupné online.

*K 10. říjnu 2020 se k zařízením Yeelight podporujícím Razer Chroma řadí Yeelight Smart LED Bulb 1S (color) (po aktualizaci firmwaru na verzi 2.0.6_0030 nebo vyšší), Yeelight LED Lightstrip 1S (po aktualizaci firmwaru na verzi 2.0.6_0013 nebo vyšší) a Yeelight GameBar (prodej bude zahájen v kontinentální Číně během 4. čtvrtletí tohoto roku). Další budou následovat již brzy.

Rychlý start s Yeelight Razer

Produkty barevného osvětlení

Krok 1:

Připojte vaše zařízení k aplikaci Yeelight

Razer Synapse 3

Krok 2:

Stáhněte si a přihlaste se do Razer Synapse 3

Yeelight Chroma Connector

Krok 3:

Stáhněte si a otevřete Chroma Connector

Zjistěte, jak připojit Yeelight Color Lights k Razer Chroma™ RGB