SmartThings

SmartThings je otevřená platforma z dílny společnosti Samsung určená pro chytré domácnosti a IoT, která spolupracuje také se zařízeními Yeelight.

Platforma SmartThings je jednoduchá a snadno se používá, ale z našich zkušeností víme, že se vždy najdou nějaké otázky. Ty nejčastější z nich jsme zahrnuli v následujícím seznamu. Pokud budete potřebovat více informací nebo pomoc se složitějšími záležitostmi, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu.

Co je to SmartThings?

SmartThings je mozek vaší chytré domácnosti. Bezdrátově se připojuje k celé řadě chytrých zařízení a umožňuje jim spolupracovat.

Jaké možnosti platforma SmartThings nabízí?

SmartThings umožňuje sledovat, ovládat a automatizovat širokou škálu připojených zařízení u vás doma. Můžete například nastavit, aby se připojená světla zapínala a vypínala na jeden stisk tlačítka, každý den ve stejnou dobu, jakmile otevřete okna a dveře, jakmile je v domě detekován pohyb nebo když někdo řekne „Turn on the kitchen lights.

Jaká zařízení se mohou ke SmartThings připojit?

Platforma SmartThings dokáže pracovat se širokou škálou zařízení včetně osvětlení, reproduktorů, zámků, termostatů, senzorů a dalších. Až si příště budete pořizovat nové chytré zařízení do domácnosti, hledejte štítek Works with SmartThings.

Jak mohu začít se SmartThings?

Na začátek budete potřebovat SmartThings Hub nebo kompatibilní zařízení zastávající stejnou funkci. Dále budete potřebovat nějaká chytrá zařízení, která se ke SmartThings budou připojovat, stejně jako aplikaci SmartThings pro Android nebo iOS.

Kolik chytrých zařízení mohu připojit ke SmartThings Hub (nebo ke kompatibilnímu zařízení zastávajícímu stejnou funkci)?

Ke SmartThings Hub (nebo ke kompatibilnímu zařízení zastávajícímu stejnou funkci) můžete kdykoliv připojit stovky různých zařízení, takže se nemusíte bát, že by platforma nápor chytrých zařízení ve vaší domácnosti nezvládla.

Dokáže platforma SmartThings pracovat se systémy Amazon Alexa a Google Assistant?

Ano. Pomocí SmartThings ve spojení se systémy Amazon Alexa nebo Google Assistant můžete ve vaší domácnosti ovládat širokou škálu chytrých zařízení pomocí hlasových příkazů.

Musím za používání SmartThings platit měsíční předplatné?

Nikoliv. Platforma SmartThings je zcela zdarma. Aplikace SmartThings nabízí možnost zakoupení prémiových placených služeb, ty jsou však zcela volitelné.

Jak mohu kontaktovat zákaznickou podporu pro více informací?

Chcete-li kontaktovat naši zákaznickou podporu a získat další informace, navštivte Support.SmartThings.com.